Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde můžete nechat Petrovi vzkaz a svou e-mailovou adresu a on vám jistě rád odpoví
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Skvělý malíř Pastelka

(grofka, 18. 4. 2008 6:23)

Díky za to, že rozdáváte úsměv dětem v Malovaných písničkách.

Hezké, hezké

(David Novák, 30. 1. 2008 7:07)

Dobrý den pane Mikeska, konečně jsem objevil vaše stránky a musím přiznat, že se mi moc líbí. najde se tady všechno, co pořádný fanda potřebuje. Dlouho jsem vás neviděl, zase se budu muset podívat na nějaké představení. David

dobrý den

(Nikola Dostálová, 20. 1. 2008 15:22)

Dobrý den, ráda bych se septala, jestli by se nenašlo nějaké divadlo, kde berou mladé studenty, jako amatéry na představení, znám spoustu mladých lidí, kterí by chtěli spolu s semnou učinkovat v nějaké hře. děkuju

Nikoll.19@centrum.cz

Blahopřání

(jedna z mnohých, 10. 12. 2007 9:57)

Milý Petře, blahopřeji ti k tvému vítězství v anketě Divadlo žije, jsi moc dobrý a zasloužíš si to. Máš i hezké webové stránky. Je vidět, že máš kolem sebe lidi, kteří se o tebe starají. Važ si jich. Těším se na další role, které tě v Boleslavi jistě čekají.
Jedna z mnohých

Ztratil se mi malíř Pastelka:-)

(Šmodrcha, 8. 12. 2007 17:47)

Ahoj Petře, tak jsem konečně viděla podrobněji ty Tvoje stránky. Krása. Ještě, že máš toho Jina. No, máš toho za sebou požehnaně. Ale je vidět, že jsi šikula. Ale o tom ty dobře víš a tak je zbytečné Ti to psát, obzvlášť, když Ti to jistotně teď říká každý den někdo. Měj se hezky a když si mezi novořečtinou, angličtinou, akordeonem, režírováním, hraním a tvořením katalogu, uděláš čas na své přátele, budu ráda:-)V.

všechno nejlepší

(Jana, j.krivankova@seznam.cz, 4. 12. 2007 21:10)

Dobrý večer, gratuluju panu režisérovi i výtězi ankety o nejpopulárnějšího herce :-) Škoda jen, že jste neměli víc prostoru, docela jsem se těšila...Tak Vám přeju hodně tvůrčích úspěchů! Zdraví Vás, jak říká Radka S., Jana z Kutný :-)

Gratulace

(Šárka, sariyse@seznam.cz, 2. 12. 2007 1:26)

Gratuluji k vítězství v anketě "Minuta slávy",je jistě více než zasloužené:) Hodí se trochu zavzpomínat? Váš Bill Starbuck byl dlouho mou nejnenáviděnější postavou a je to už hezkých pár let, co jsem Obchodníka s deštěm viděla. Stejně silný dojem ve mě zanechal Stanley Kowalski. V posledních pár měsících jsem s Tramvají přišla do styku mnohokrát a ať už při čtení, psaní rozborů a nebo sledování této hry, nemohla jsem se prostě zbavit dojmu, že ten Stanley co ho vidím není to pravé a při každém čtení jsem si Stanleyho stylizovala tak jak jej znám já:) Po boku s Evou Horkou, Ivanou Nováčkovou a Romanem Teprtem. Snad tento kompliment potěší.

Ahojky...

(Marie, 17. 9. 2007 16:57)

Ahojky, moc hezké stránky. Jsi se ani nepochlubil :-).
Jsou to ideální stránky pro fanynky.
Brzy za tebou přijedeme.
Měj se moc krásně, pa


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 

 

PortrétPoslední fotografie

Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>