Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde můžete nechat Petrovi vzkaz a svou e-mailovou adresu a on vám jistě rád odpoví
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ODPOVĚĎ

(PETR MIKESKA, 19. 3. 2014 0:03)

DOBRÝ VEČER, DĚKUJU ZA ZPRÁVU. INSCENACE JE NĚJAK NAZKOUŠENA A TUDÍŽ NA MOJE NÁLADY ČI ROZPOLOŽENÍ NENÍ ŽÁDNÝ PROSTOR:-). PRAVDA OVŠEM JE, ŽE ZÁVĚREČNÝ OBRAZ BÝVÁ MNOHDY PRO MĚ NÁROČNÝ:-)-

Úplné zatmění

(Jindřiška, 12. 3. 2014 19:53)

Dobrý den, inscenaci Úplné zatmění jsem měla to potěšení vidět hned několikrát a chtěla bych se zeptat, zda u tohoto představení v závěrečné scéně funguje jistá míra cenzury či množství oblečení závisí na vašem psychickém a uměleckém rozpoložení. Děkuji za odpověď :)

Jinak bych Vám a celému divadlu chtěla za toto představení mnohokrát poděkovat, rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co jsem dosud v divadle viděla. Přeji mnoho dalších úspěchů a podobně kvalitních her!

Osiřelý západ

(Kristyna78@seznam.cz, 18. 2. 2014 22:12)

Dnešní představení, nová Malá scéna a opět skvělý zážitek! Jiná herecká poloha, znovu přesvědčivá.... Díky za další pěkný večer ;)

Úplné zatmění

(Kristýna, 13. 2. 2014 21:14)

Opět díky za skvělý herecký výkon tentokrát podpořený nominací na cenu Thálie - pevně doufám, že to dopadne!! Hodně štěstí :)

Úplné zatmění

(Kristýna, 21. 11. 2013 22:00)

Díky za skvělé představení!

Manon Lescaut

(Veronika, 10. 6. 2013 11:09)

Dobrý den Petře, včera jsem viděla představení Manon Lescaut v Černé Labuti a musím říct, že jsem ohromena, již jsem tuto hru viděla párkrát divadelně zpracovanou, a i když je to bezpochyby krásný příběh, tak si člověk říká, zda ještě tato hra může nečím překvapit, ale jako vždy hra předčila všechna moje očekávání, nádhera, domů jsem odcházela v úplné euforii. Jsem Vaše velká fanynka a všechny Vaše hry a role jsou pro mě nezapomenutelným zážitkem, jako třeba hra v MB Úplné zatmění, Tlustý prase, Dr. Jekyll & Mr. Hyde, Miláček, Dům Bernardy Alby, Zlomatka, Evžen a Oněgin a mohla bych pokračovat! Děkuji moc za to, co děláte, pro mě jste PAN herec s velkým P a skvělý režisér!
Veronika

Evžen Oněgin

(Leona, 23. 5. 2013 13:27)

Viděla jsem Vašeho Evžena Oněgina - to byla opět nádhera! Velký zážitek a držím palce! Jste jeden z nejlepších herců této země! Už se těším na příště a na shledanou.

Tlustý prase

(Dita, 6. 3. 2013 18:05)

Dobrý den, včera jsem po dlouhé době zavítala do divadla MB a to na představení TLUSTÝ PRASE. Vzala jsem sebou dceru(13 LET), která byla poprvé v takto velkém divadle a nelituji.Představení bylo úžasné, nemělo chybu. Díky za skvělou režii a herecké výkony.Moc jsme se obě bavily...

Hudba - Evžen Oněgin

(Markéta, 1. 2. 2013 16:22)

Dobrý den, je možné někde sehnat hudbu, která byla použita ve hře Evžen Oněgin?

Re: Hudba - Evžen Oněgin

(Petr Mikeska, 7. 2. 2013 18:56)

ANO, JE TO KOMPILACE Z RŮZNÝCH HUDEB - OD DEXTRA, PŘES CLINTA MANSELLA PO MATRIX. ÚSTŘEDNÍ MELODIE JE PÍSEŇ RADŮZY "DOPIS TATIÁNĚ". PM

Peklo _ Čertovina

(Vladimír Saifr, 15. 1. 2013 16:27)

Dobrý den,
dostal jsem na Vás kontakt od pana Sedláka z Hlinska. Hledáme někoho, kdo by nám napsal scénář a zrežíroval hry o čertech. Budu rád, když nám pomůžete nebo někoho doporučíte. S pozdravem V.Saifr 606928635

krása,krása,krása

(Michala navrátilová , 5. 12. 2012 10:47)

Byli jsme na Vámi režírované hře Cantervillské strašidlo.Jsem z divadla v MB zvyklá na vysokou laťku, ale toto představení předčilo mé očekávání. Krásná, laskavá hra, nádherné kulisy, kostýmy, a již tradičně skvělé výkony herců. Pana Jiříka jsem snad nikdy v tak velké roli neviděla,ale myslím že obsadit ho do této role byla naprosto geniální myšlenka. jeho "strašidlo" bylo prostě úžasné.
Děkuji Vám za luxusní zážitek a jsem moc ráda že máme takové divadlo!

Jste super

(Leona, 28. 11. 2012 12:37)

viděla jsem Vás v MDMB ve hře Tlustý prase. Nádherný výkon! Děkuji za krásný večer.LN

Prosba

(Eva Stehlíková, 20. 9. 2012 20:57)

Milý pane Mikesko,
ráda bych do své knížky, která se bude jmenovat Co je nám po Hekubě, dala aspoň jednu fotografii z disket, které jste databázi olympos.cz před časem věnoval. Není tam bohužel jméno fotografa.Mohl byste mi dát jméno a adresu, abych se také jeho mohla dotázat??
Se srdečným pozdravem
prof.dr. Eva Stehlíková

Re: Prosba

(Petr Mikeska, 28. 9. 2012 23:39)

DOBRÝ DEN, PANÍ PROFESORKO, POKUSÍM SE TO ZJISTIT, ZATÍM JSEM NEÚSPĚŠNÝ. A JE TO TOLIK LET, ŽE SI NEMOHU VZPOMENOUT, KDO TO FOTIL. JAKMILE BUDU NECO VEDET, OZVU SE.
PM

Re: Re: Prosba

(Petr Mikeska, 3. 10. 2012 19:44)

Tak autorka fotografií k inscenaci Orestés v Disku je Zuzana Blochová.
PM

Evžen Oněgin

(Marie Hartmannová, 9. 2. 2012 21:41)

Dobrý den Petře, dnes jsme v Třeboňském divadle shlédli hru Evžen Oněgin. Jsem velká fanynka vás i vašeho divadla. Představení bylo nesmírně poutavé a krásné. Mrzelo mě, že jste na základě předchozích zkušeností zrušili besedu se studenty. Doufám, že vás horší zkušenosti s některými školami u nás neodradí od toho, aby jste k nám znovu zavítali. Mnohokrát vám za představení děkuji a prosím zavítejte k nám znovu co nejdříve.

Evžen Oněgin

(Darina Ferdová, 20. 1. 2012 9:14)

Dobrý den,
chtěla jsem Vám poděkovat za včerejší nádherné představení Evžena Oněgina v Počernickém divadle , za úžasný herecký výkon Vás i kolegů. (my berani umíme hold emoce nedusit:-)) Nashledanou a hodně úspěchů a spokojených diváků.

Jekyll & Hyde

(Kristýna Motlová, 14. 11. 2011 19:36)

Dobrý den,
píšu seminární práci a do jedné z dílčích kapitol zpracovávám informace o nové hře mladoboleslavského divadla Dr. Jekyll & Mr. Hyde. Absolvovala jsem veřejnou generálku a moc jste se mi ve své roli líbil. Ráda bych se tedy zeptala, co pro vás role doktora Jekylla znamená, jak se vám hraje a jaké jsou ohlasy diváku na celou hru? Moc děkuji a přeji hodně štěstí v (nejen) profesním životě.

Re: Jekyll & Hyde

(Petr Mikeska, 18. 11. 2011 9:11)

Dobrý den, Kristýno.
Role Jekylla je pro mě v několika ohledech novou zkušenností - jednak jsem dlouho (možná ještě vůbec) nehrál typ člověka, jehož nejvýraznějším rysem jeho intelekt a jednak i já musel zapojit mozkové závity na nejvyšší míru, abych svou roli prostě umyslel. A protože v každém dramatu se musí spojovat neslučitelné věci, Jekyllův intelekt zrádně překvapí jeho nikdy nepoznané emoce. Takže jsem já jako herec měl pocit hory, na kterou nikdy nemůžu vylézt:-). Ohlasy diváků jsou zatím pozitivní, i když se jedná o inscenaci, kde i diváci musí používat mozek, aby mohli jít v ději s námi.
Petr Mikeska 

 

PortrétPoslední fotografie

Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>