Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde můžete nechat Petrovi vzkaz a svou e-mailovou adresu a on vám jistě rád odpoví
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Úplné zatmění

(Jindřiška, 12. 3. 2014 19:53)

Dobrý den, inscenaci Úplné zatmění jsem měla to potěšení vidět hned několikrát a chtěla bych se zeptat, zda u tohoto představení v závěrečné scéně funguje jistá míra cenzury či množství oblečení závisí na vašem psychickém a uměleckém rozpoložení. Děkuji za odpověď :)

Jinak bych Vám a celému divadlu chtěla za toto představení mnohokrát poděkovat, rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co jsem dosud v divadle viděla. Přeji mnoho dalších úspěchů a podobně kvalitních her!

Osiřelý západ

(Kristyna78@seznam.cz, 18. 2. 2014 22:12)

Dnešní představení, nová Malá scéna a opět skvělý zážitek! Jiná herecká poloha, znovu přesvědčivá.... Díky za další pěkný večer ;)

Úplné zatmění

(Kristýna, 13. 2. 2014 21:14)

Opět díky za skvělý herecký výkon tentokrát podpořený nominací na cenu Thálie - pevně doufám, že to dopadne!! Hodně štěstí :)

Úplné zatmění

(Kristýna, 21. 11. 2013 22:00)

Díky za skvělé představení!

Manon Lescaut

(Veronika, 10. 6. 2013 11:09)

Dobrý den Petře, včera jsem viděla představení Manon Lescaut v Černé Labuti a musím říct, že jsem ohromena, již jsem tuto hru viděla párkrát divadelně zpracovanou, a i když je to bezpochyby krásný příběh, tak si člověk říká, zda ještě tato hra může nečím překvapit, ale jako vždy hra předčila všechna moje očekávání, nádhera, domů jsem odcházela v úplné euforii. Jsem Vaše velká fanynka a všechny Vaše hry a role jsou pro mě nezapomenutelným zážitkem, jako třeba hra v MB Úplné zatmění, Tlustý prase, Dr. Jekyll & Mr. Hyde, Miláček, Dům Bernardy Alby, Zlomatka, Evžen a Oněgin a mohla bych pokračovat! Děkuji moc za to, co děláte, pro mě jste PAN herec s velkým P a skvělý režisér!
Veronika

Evžen Oněgin

(Leona, 23. 5. 2013 13:27)

Viděla jsem Vašeho Evžena Oněgina - to byla opět nádhera! Velký zážitek a držím palce! Jste jeden z nejlepších herců této země! Už se těším na příště a na shledanou.

Tlustý prase

(Dita, 6. 3. 2013 18:05)

Dobrý den, včera jsem po dlouhé době zavítala do divadla MB a to na představení TLUSTÝ PRASE. Vzala jsem sebou dceru(13 LET), která byla poprvé v takto velkém divadle a nelituji.Představení bylo úžasné, nemělo chybu. Díky za skvělou režii a herecké výkony.Moc jsme se obě bavily...

Hudba - Evžen Oněgin

(Markéta, 1. 2. 2013 16:22)

Dobrý den, je možné někde sehnat hudbu, která byla použita ve hře Evžen Oněgin?

Re: Hudba - Evžen Oněgin

(Petr Mikeska, 7. 2. 2013 18:56)

ANO, JE TO KOMPILACE Z RŮZNÝCH HUDEB - OD DEXTRA, PŘES CLINTA MANSELLA PO MATRIX. ÚSTŘEDNÍ MELODIE JE PÍSEŇ RADŮZY "DOPIS TATIÁNĚ". PM

Peklo _ Čertovina

(Vladimír Saifr, 15. 1. 2013 16:27)

Dobrý den,
dostal jsem na Vás kontakt od pana Sedláka z Hlinska. Hledáme někoho, kdo by nám napsal scénář a zrežíroval hry o čertech. Budu rád, když nám pomůžete nebo někoho doporučíte. S pozdravem V.Saifr 606928635

krása,krása,krása

(Michala navrátilová , 5. 12. 2012 10:47)

Byli jsme na Vámi režírované hře Cantervillské strašidlo.Jsem z divadla v MB zvyklá na vysokou laťku, ale toto představení předčilo mé očekávání. Krásná, laskavá hra, nádherné kulisy, kostýmy, a již tradičně skvělé výkony herců. Pana Jiříka jsem snad nikdy v tak velké roli neviděla,ale myslím že obsadit ho do této role byla naprosto geniální myšlenka. jeho "strašidlo" bylo prostě úžasné.
Děkuji Vám za luxusní zážitek a jsem moc ráda že máme takové divadlo!

Jste super

(Leona, 28. 11. 2012 12:37)

viděla jsem Vás v MDMB ve hře Tlustý prase. Nádherný výkon! Děkuji za krásný večer.LN

Prosba

(Eva Stehlíková, 20. 9. 2012 20:57)

Milý pane Mikesko,
ráda bych do své knížky, která se bude jmenovat Co je nám po Hekubě, dala aspoň jednu fotografii z disket, které jste databázi olympos.cz před časem věnoval. Není tam bohužel jméno fotografa.Mohl byste mi dát jméno a adresu, abych se také jeho mohla dotázat??
Se srdečným pozdravem
prof.dr. Eva Stehlíková

Re: Prosba

(Petr Mikeska, 28. 9. 2012 23:39)

DOBRÝ DEN, PANÍ PROFESORKO, POKUSÍM SE TO ZJISTIT, ZATÍM JSEM NEÚSPĚŠNÝ. A JE TO TOLIK LET, ŽE SI NEMOHU VZPOMENOUT, KDO TO FOTIL. JAKMILE BUDU NECO VEDET, OZVU SE.
PM

Re: Re: Prosba

(Petr Mikeska, 3. 10. 2012 19:44)

Tak autorka fotografií k inscenaci Orestés v Disku je Zuzana Blochová.
PM

Evžen Oněgin

(Marie Hartmannová, 9. 2. 2012 21:41)

Dobrý den Petře, dnes jsme v Třeboňském divadle shlédli hru Evžen Oněgin. Jsem velká fanynka vás i vašeho divadla. Představení bylo nesmírně poutavé a krásné. Mrzelo mě, že jste na základě předchozích zkušeností zrušili besedu se studenty. Doufám, že vás horší zkušenosti s některými školami u nás neodradí od toho, aby jste k nám znovu zavítali. Mnohokrát vám za představení děkuji a prosím zavítejte k nám znovu co nejdříve.

Evžen Oněgin

(Darina Ferdová, 20. 1. 2012 9:14)

Dobrý den,
chtěla jsem Vám poděkovat za včerejší nádherné představení Evžena Oněgina v Počernickém divadle , za úžasný herecký výkon Vás i kolegů. (my berani umíme hold emoce nedusit:-)) Nashledanou a hodně úspěchů a spokojených diváků.

Jekyll & Hyde

(Kristýna Motlová, 14. 11. 2011 19:36)

Dobrý den,
píšu seminární práci a do jedné z dílčích kapitol zpracovávám informace o nové hře mladoboleslavského divadla Dr. Jekyll & Mr. Hyde. Absolvovala jsem veřejnou generálku a moc jste se mi ve své roli líbil. Ráda bych se tedy zeptala, co pro vás role doktora Jekylla znamená, jak se vám hraje a jaké jsou ohlasy diváku na celou hru? Moc děkuji a přeji hodně štěstí v (nejen) profesním životě.

Re: Jekyll & Hyde

(Petr Mikeska, 18. 11. 2011 9:11)

Dobrý den, Kristýno.
Role Jekylla je pro mě v několika ohledech novou zkušenností - jednak jsem dlouho (možná ještě vůbec) nehrál typ člověka, jehož nejvýraznějším rysem jeho intelekt a jednak i já musel zapojit mozkové závity na nejvyšší míru, abych svou roli prostě umyslel. A protože v každém dramatu se musí spojovat neslučitelné věci, Jekyllův intelekt zrádně překvapí jeho nikdy nepoznané emoce. Takže jsem já jako herec měl pocit hory, na kterou nikdy nemůžu vylézt:-). Ohlasy diváků jsou zatím pozitivní, i když se jedná o inscenaci, kde i diváci musí používat mozek, aby mohli jít v ději s námi.
Petr Mikeska

Evžen Oněgin

(Honza Krčmář, 31. 10. 2011 12:39)

Dobrý den, Petře.
Viděl jsem Vaši inscenaci Evžena Oněgina na malé scéně v divadle Pod Palmovkou, což byl famózní komorní zážitek. Naprosto mě odboural ten klavírní leitmotiv, kterým hru provázíte. Lze tuto skladbu někde poslechnout? Rád bych si tu melodii připomněl.
Díky, Honza.
janexter@gmail.com 

 

PortrétPoslední fotografie

Archiv

Kalendář
<< květen / 2021 >>