Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde můžete nechat Petrovi vzkaz a svou e-mailovou adresu a on vám jistě rád odpoví
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pochvala

(Ivča, 31. 3. 2010 21:06)

Dobrý den,
minulý týden jsem byla na předpremiéře Fausta a Markétky.Musím říci,že se mi představení velmi líbilo,hlavně zajímavé pojetí Mefistofela, jako druhé já Fausta.
Také bych vás chtěla pochválit za vaše pohybové nadání,kterého jsem si všimla ve vašich představeních.Jako tanečnice jsem to ocenila :)
S pozdravem
Iva

Modelingova agentura

(Vera Broulikova, 25. 3. 2010 9:45)

Dobry den Petre,

zastupuji jednu polsko - anglickou modelingovou agenturu a nyni hledam na ceskem a slovenskem trhu nove tvare. Jedna se o modeling pro reklamni ucely.

Kdyby jste mel zajem o spolupraci, napiste mi prosim. Muj e-mail: vera.broulikova@gmail.com .

Srdecne zdravim,

Vera

Řecký večer v Salmovské

(Petr Mikeska, 14. 3. 2010 19:11)

Dobrý den, Martino.
Do konce této divadelní sezóny bohužel žádné představení Pod střechami Paříže naplánované není, ale určitě se nějaké uskuteční na podzim. Na začátku června (zřejmě 5.) však budeme mít v Salmovské Řecký večer, kde vystoupím já a tento večer jako moderátorka Tereza Kostková.
Budeme rádi, když se přijdete pobavit a zaposlouchat do řeckých písní:-).

Pod střechami Paříže

(Martina Kuchaříková, 4. 3. 2010 23:15)

Dobrý večer, chtěla jsem se zepat, zda je naplánované ještě další představení v Salmovské literární kavárně Pod střechami Paříže..bohužel jsem ho v únoru propásla a ráda bych to napravila..
děkuji za odpověď

Divadlo :)

(Alča H., 2. 3. 2010 17:24)

Dobrý den :) Chtěla jsem Vám říct, že jsem opravdu ráda, že zrovna v Boleslavi (tak blízko) můžu vidět hry, ve kterých hrajete zrovna Vy. Je to pokaždé úžasný zážitek a nikdy se mi nechce z divadla odjíždět :) Jste prostě skvělý herec! A i díky Vám jsem si divadlo hodně oblíbila.
Naposledy jsem se byla podívat na Miláčkovi. Bylo to úžasné představení, ale mrzelo mě, že jsem ho nemohla vidět večer. Bylo to totiž dopolední představení pro školy a docela mi vadily reakce některých lidí. Opravdu Vás obdivuju, že dokáže hrát tak skvěle i v takových podmínkách :))
Mimochodem, se sestrou jsme do divadla poslední dobou hodně zapálené a napadlo nás, jen tak pro zajímavost, jestli by třeba nebylo možné v divadle sehnat nějakou brigádu? Předem děkuju za odpověď :) Alča H. (alca.aha@seznam.cz)
PS: Těším se na další představení :)

Aha email

(Ema, 2. 3. 2010 14:48)

Aha, nenechala jsem zde svoji e-mailovou adresu, tak asi proto neodpoví.
Zkusím to napravit: baborad(a)atlas.cz

Nekuřáci s.r.o.

(Emča, 21. 1. 2010 10:47)

A ještě by mě zajímalo, jak je možné, že jste něco natočil pro Nekuřáci s.r.o., když skoro v každém představení kouříte. Jde to dohormady?

Komentáře

(Ema, 19. 1. 2010 11:37)

Škoda, že se nedají přidávat komentáře k fotkám. Hned bych měla jeden k Petrovi na lodi v sekci Civilní foto. Jakpak to drží to pádlo? Docela by mne zajímalo, jestli je vodák... A také jaké to je, odmítat takových fanynek. To musí být umění diplomacie. A každá stejně doufá, že ho uloví... k (uloví!).

E-mail

(Petr Mikeska, 12. 1. 2010 22:43)

Dobrý večer, psát můžete na můj pracovní mail PetrMikeska@seznam.cz.
Petr Mikeska

kontakt

(Thám, 12. 1. 2010 21:42)

Dobrý den,
je někde možné sehnat váš pravý email? Rádi ybchom vám něco napsali, ale spíše soukromě než zde veřejně!

ples

(Iveta, 8. 12. 2009 10:11)

IvetaHofrichterova@seznam.cz

Odpověď - ples

(Petr Mikeska, 6. 12. 2009 22:02)

Dobrý den,
napište mi, prosím, svůj mail, potřeboval bych ještě znát některé další informace ohledně Vašich požadavků.
Děkuju
Petr Mikeska

ples

(iveta, 6. 12. 2009 8:59)

Dobrý den kolik si účtujete za moderování maturitního plesu?Děkuju

Dědeček automobil

(Jana, 22. 11. 2009 10:44)

Dobrý den Petře, musím Vám napsat, protože jsem byla včera v divadle na dopolední premiéře muzikálu Dědeček automobil. Jste stále lepší a lepší a krásně zpíváte. Je to velmi těžké zpívat GErshwina, ale vy jste to zvládl na výbornou, lépe řečeno na jedničku s hvězdičkou. Jste boleslavská hvězda a jistě se brzy dostanete do Prahy. Děkuji Vám za krásné dopoledne,které jsem díky Vám prožila. Se stejnou bravurou, s jakou hrajete Duroye (viděla jsem zatím 3x) jste zpíval, tančil a hrál v Dědečkovi. Díky, že máte ten dar potěšit diváky svým uměním a připravit jim hezké chvíle strávené v hledišti divadla. Patří Vám můj obdiv a velký dík. Vaše divačka Jana

Edith a Marlene

(Petr Mikeska, 17. 11. 2009 16:41)

Dobrý den, Jarine, v Městském divadle Mladá Boleslav je v současné době má vytíženost taková, že nemám volné termíny pro Palmovku. Navíc moji roli Thea hraje herec, který má v Divadle pod Palmovkou stálé angažmá, tudíž už je to jeho role. Čili pravděpodobně v představení Edith a Marlene již nevystoupím.
Petr Mikeska

Palmovka

(J.Vávra (niraj@centrum.cz), 16. 11. 2009 15:18)

Dobrý den,

v Divadle Pod Palmovkou už Vás neuvidíme?
Edith a Marlene se hraje dnes a pak v prosinci, ale ve Vašem programu jsem Prahu neviděl :-(

Díky za odpověď.
Jarin

CD řeckých písní

(Dan Abazid (daniel.abazid@seznam.cz), 16. 10. 2009 0:28)

Ještě jednou díky za skvělý Řecký večer pro Táboráky a připomínám se s prosbou o Vaše CD řeckých písní.
Díky!

Hezké stránky

(A. M. S., 12. 9. 2009 17:40)

Dobrý den Petře, opravdu hezké stránky máte, to se musí nechat, pro fanynky ideální, už půlhodiny jsem tady a ještě stále nejsem u konce. Fotek velké množství, moc se mi líbí. Vypadáte moc dobře. Slyšela jsem o vás i jako o delegátovi jen samou chválu. Jen tak dál. Určitě se setkáme. A.

ahoj Petře,

(Zlata, 6. 9. 2009 23:45)

zabrousila jsem na stránky MDMB a jak tam koukám, tak mi to nedalo, abych se nepodívala i na ty Tvoje :-)). A gratuluju ke kariéře, jsi fakt šikula /několikrát jsem byla v divadle na hře, kde jsi hrál/, včetně toho modelingu :-)) /k fotkám jsem se ještě nedostala/. Máš krásné komentáře fanynek...musela jsem se usmívat, když jsem si vzpomněla, že já asi jako jedna z mála hrála s Tebou na školu a slepě záviděla Tvoje loutkové divadlo /zvlášť toho draka, co Ti udělal táta/.
Kdybys potřeboval někdy něco od doktorů, tak mysli na to, že jsme snad stále ještě i po těch desítkách let kamarádi :-))) M.Zlata@seznam.cz

chobotnice

(Karolína Novotná, 23. 8. 2009 10:30)

Dobrý den Petře,
také bych na Vás měla jednu důvěrnější otázku. Nebojte se, Vašeho soukromí se jako ta předchozí netýká. :-) Má kamarádka, která je mimochodem Vaší velkou fanynkou, mne odkázala na Vaše stránky a hlavně na galerii o grilování. Moc by mne zajímalo, jak jste chobotnice na grilu připravoval? Koupila jsem si jednu pěknou velkou , ale nakonec díky nedostatku informací k její přípravě prozatím skončila v mrazáku. Budu Vám moc vděčná za jakýkoliv postřeh a radu. Děkuji mnohokrát. S podravem Karolína (elfanek@post.cz)
PS- Samozřejmě Vám také přeji hodně úspěchů v nadcházející divadelní sezóně. 

 

PortrétPoslední fotografie

Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>