Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde můžete nechat Petrovi vzkaz a svou e-mailovou adresu a on vám jistě rád odpoví
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Romatický hlas

(Radka, 3. 2. 2009 12:36)

Máte krásný nejen hlas, chtěla bych si poslechnout Vaše písničky, kde na veřejnosti vystupujete, případně, kde kopím Vaše CD. Dále mne zajímá kdy Vás zase uvidím v roli moderátora (třeba na kterém plese)?

Jste supr

(Ivet, 18. 1. 2009 18:25)

Dobrý den.Bohužel zatím jsem měla možnost Vás vidět jen jednou,ovšem i tak jste mě velmi zaujal jak hereckým výkonem,tak i tím jaké vyzařujete charisma.Snad mi odpustíte i trochu troufalou připomínku,ale nemůžu si pomoct.Jste vážně sexy!:-)Loučím se přeji hodně úspěchů ;-) (iivettka@seznam.cz)

Co říct...?

(Heylottka, 16. 1. 2009 21:30)

Na představení do MdMB nechodím dlouho, ale už teď jsem si jistá, že mě to už asi nikdy nepustí :D Divadlo jsem si zamilovala. Jak už tu někdo psal, na každou další hru se vždy těším. Naposledy jsem viděla Příběh koně a musím říct, že to bylo úžasné. Obdivuji vás. Jste skvělý herec :) Děkuji!

Vzkaz pro JEDNU Z MNOHÝCH

(Lucie, 16. 1. 2009 20:33)

ráda bych reagovala na Váš vzkaz pro Petra.Je mi líto,že nemáte možost Petra poznat,rozhodně je vše kladné co může být a co se dá pěkného o člověku říct.Arogance a namyšlenost to rozhodně není!

Jana z první řady :D

(Opět já :D, 16. 1. 2009 18:00)

Děkuju za odpověď... Na rackovi už jsem byla...Miláček mě teprve čeká,chodím totiž podle programu M1 :) ...Jsem na něj tedy zvědavá a ráda nechám se překvapit ;)

Petr a CD

(padam, padam, padam..., 16. 1. 2009 14:14)

Milé slečny a ženy,

Petr také krásně zpívá. U jeho CD se moc krásně truchlí a sní. Vím o čem mluvím :-) M.

Odpověď na otázku Jany z první řady :-)

(Petr Mikeska, 15. 1. 2009 23:41)

Dobrý den,
Vaše otázka není jednoduchá, protože každé dobré roli propůjčujete kus sebe. Možná čím víc je postava vaší osobě vzdálená, tím větší dobrodružství. Taky je to dobrý způsob jakési psychoanalýzy, jelikož máte možnost poznat sebe v nestandartních situacích. Z rolí, které v současné době hraju na jevišti MdMB je mé povaze nejblíže Konstantin Treplev v Rackovi. Mohu Vás uklidnit, že v civilním životě rozhodně nejsem Miláčkem, byť převtělování do tohohle chlapíka je mi obzvláště příjemné:-).
Petr Mikeska

Alespoň malá otázečka

(Jana z první řady :D, 15. 1. 2009 20:07)

Dobrý den,navštěvuji pravidelně již druhým rokem představení divadla v Mladé Boleslavi...Ostatně nač si něco zastírat,píši sem protože jste mi padl do oka,stejně jako většině přispívajících do této rubriky se vzkazy...ať už z jakéhokoli důvodu :D ... No,co jsi budem namlouvat,pro většinu nás ,,obyčejných smrtelnic" je poznat vás osobně prakticky nereálné,napadlo mne alespoň,že byste se nám mohl přiblížit odpovědí na snad ne až tak drzou otázku:S jakou z vašich rolí v boleslavském divadle si nejlépe povahově notujete? ... Je to asi hloupý nápad,přesto doufám,že se dočkám odpovědi... Děkuji :) Fifinax@seznam.cz

kdysi davno v Chebu

(Lenka Štěchová , 29. 11. 2008 22:33)

Ahoj, nevím, jestli si na mě ještě pamatuješ :-) naposledy jsme byli v kontaktu (tehdy ještě společně s tebou a Terezou) před tolika lety, že to sama ani nedokažu spočítat... Nicméně, nějak jsem si nedávno na vás dva vzpomněla, tak jsem si říkala, že se po Vás zkusím kouknout:-) Vypada to, že se ti daří, to jsem moc ráda. Zpětne si
uvědomuju, jak jste se ke mně tenkrát chovali hezky, a za to děkuju. S přáním všeho dobrého Lenka (stechova.lenka@seznam.cz)

Vzkaz pro JEDNU Z MNOHÝCH

(Petr Mikeska, 27. 11. 2008 12:05)

Vážená Jedna z mnohých,
rád bych Vám odpověděl na Váš mail, ale ten jste tu nezanechala. Velmi bych stál o to vědět, v čem jsem se k Vám zachoval arogantně, jelikož si nejsem ničeho vědom, ba Vás dokonce ani neznám.
Petr Mikeska

Pane Mikeska

(jedna z mnohých, 27. 11. 2008 7:34)

Dobrý den pane Mikeska, možná byste mohl být při setkání se svými příznivci méně arogantní a namyšlený, co říkáte??? Také se může stát, že za chvíli žádné přiznivce nebudete mít. Jedna z mnohých

sakra

(Petr Mikeska, 20. 11. 2008 15:31)

delam ve svych volnych chvilich na vlastnich webovkach, ale koukam na net a najdu tady tvoje stranky... dokonce i domenu jsem mel mit stejnou... jo byl jsi holt rychlejsi

díky

(Adél, 6. 11. 2008 15:05)

Zdravím Vás, Petře.
Váš skvělý styl a herecký um mě poněkud donutil, abych i já Vám složila velkou poklonu za Vaše ztvárnění Puka. Díky šťastné shodě náhod toto úterý jsem měla možnost vidět Sen a ne Muži v offsidu.
Díky za to a těším se na další perfektní výkony.
Pěkné podzimní dny

Poděkování

(žabička - zabicka.90@seznam.cz, 14. 10. 2008 18:06)

Zdravím a přeji hezký podvečer,
chtěla jsem Vám jen moc poděkovat za úžasný zážitek, který jsem neměla jen já, ale snad každý, kdo se účastnil včerejšího představení Miláčka. Opravdu vynikající výkon:)
Knihu znám, ale G.Duroy ve Vašem podání se mi navždy zapíše do vzpomínek.
Jinak Vaše stránky mne doopravdy nadchly, alespoň jsem se mohla dozvědět více informací o svém oblíbeném herci - o Vás:)
Přeji Vám mnoho profesních úspěchů a dál se budu těšit na další představení s Vámi.

karsou@seznam.cz

(Karel Souček, 13. 10. 2008 21:07)

Vážený pane Mikesko, dobrý den. Píšu do regionálních deníků a rád bych napsal pozvánku na Vaše sedlčanské představení Miláčka. Můžete mi poslat mailovou adresu, na kterou bych Vám mohl poslat otázky k představení. Děkuji

Zase já :)

(Štěpánka, 22. 9. 2008 23:39)

Já jen, že sice vím, že asi neodpovíte, že máte moc práce, ale kdyby jste si našel chvilku a napsal třeba jen děkuji, potěšilo by mne to :) nashle :)

Díky

(Štěpánka, vecerova.stepanka@seznam.cz, 22. 9. 2008 23:36)

Dobrý večer. Právě jsem dorazila domů z představení Sen noci svatojánské a kamarád mi řekl, zda bych mu nepomohla najít nějakou vhodnou herečku do jeho filmu. Dívala jsem se proto na stránky boleslavského divadla, jelikož mne tam jedna zaujala, a díky tomu jsem narazila na váš web. Vlastně jsem ráda, že jsem narazila na vaše fotky, na ty se vždy kouká pěkně :) Už dlouho chodím do boleslavského divadla(teda dlouho, je mi 20, tak si asi dokážete představit, co pro mne znamená pojem dlouho), ale do doby, než jsem měla možnost vidět představení Utrpení mladého Werthera, jsem si říkala pouze, asi jako většina mladých holek, "je to pěkný chlap",. Na toto představení jsem šla s pocitem, že se mi nebude líbit, jelikož tuto knihu jsem četla několikrát a miluji ji, tudíž jsem měla i své určité představy, které jste, ale předčil. Z tohoto představení jsem odcházela okouzlena. Od této doby jsem se vždy na další představení těšila. Představení Dům Bernardy Alby jsem obhajovala před svými spolužáky, kteří jej sice, narozdíl ode mne, neviděli, ale říkali, že když tam hrají jen ženy bude to stát za nic. Mě se ale tto představení zalíbílo. A jak jsem se potom těšila na Miláčka. Obzvláště, když mi naši ohlásili, že tam hrajete ve spodním prádle :) Chápete :) No zkrátka, podle mne jste prima, sice vás neznám blíže, myslím povahově(bohužel), ale dalo by se říci, že jsem se zařadila k vašim fanynkám. Nyní bohužel delší dobu nebudu mít možnost nějaké představení navštívit, jelikož odjíždím na vysokou do ústí nad labem, ale za ta představení, která jsem viděla, vám skládám obdiv a díky. Mějte se krásně, Štěpánka P.S. Sice mi nemáte na co odpovídat, ale přesto zde máte můj mail, kdyby něco.

Neználek :-)

(Petra, pet.sindelarova@centrum.cz, 12. 8. 2008 11:03)

Milý pane Mikesko,
chtěla jsem o Vás zjistit nějaké info, tak jsem hledala kde se dalo a zřejmě patřím mezi úplné "neználky", protože jsem o tom, že jste úspěšný herec a režisér, vůbec nevěděla :-)
Těším se, že Vás uvidím v září na premiéře hry Sen noci svatojánské a že budete, stejně tak jako ve Stavrosu, nezapomenutelný :-)
S pozdravem Petra Šindelářová Svatošová

Děkuji

(niki.bra@seznam.cz, 24. 6. 2008 12:18)

Děkuji Vám za "Miláčka" Duroye a nejen za něj. Velice se mi líbila i Vaše režie "Domu Bernardy Alby", a role, které hrajete v MDMB (myslím, že jsem viděla skoro všechny, a všechny mě okouzlily).Přeji hodně inspirace a svěžesti, kterou prokazujete, Niki.

excellent

(Vladimír Moravec, 18. 4. 2008 13:54)

Dobrý den pane Mikesko, velice Vám děkuji za opravdu excelentní podání G. Duroya v Miláčkovi. Delší dobu jsem v boleslavském divadle nebyl, a tak pro mě celé představení bylo milým, překvapujícím, napínavým, komickým i tragickým - nezapomenutelným zážitkem. Díky. 

 

PortrétPoslední fotografie

Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>