Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde můžete nechat Petrovi vzkaz a svou e-mailovou adresu a on vám jistě rád odpoví
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

osobní otázka

(Iveta, 5. 8. 2009 19:01)

Dobrý den, několikrát jsem vás měla možnost vidět v divadle,jste velmi přitažlivý muž. Zajímalo by mě jestli máte přítelkyni, a pokud ne jestli nějakou nehledáte.Děkuji

mimochodem...

(Štěpánka, vecerova.stepanka@seznam.cz, 6. 6. 2009 18:42)

jen tak mimochodem... mezi učením jsem zabrousila na vaše stránky..všimla jsem si, že spolupracujete s dětským domovem, což je podle mne důležitá práce a hlavně práce, která si zaslouží hodně pozornosti. děti by jí potřebovaly mnohem více než dostávají a těch chivl, kdy se jim věnuje muž (ještě ke všemu takový jako vy :)) je opravdu pomálu.. sama do dětského domova docházím a věnuji se tam dětem a díky pracovnicím z magistrátu mám možnost účastnit se setkání pěstounských rodin nebo pracovat s dětmi, které zažívají nebo zažívaly opravdu krušné chvíle.. proto si každého kdo dětem nějakým způsobem pomáhá vážím. vlastně jsem vám chtěla jen napsat, že při vašem pracovním vytížení v divadle, byste mohl na něco podobného kašlat, ale nekašlete a proto jste si získal můj obdiv.. (jako asi mnohých slečen :)) hodně úspěchů nejen v profesním životě :)

sebevrah..

(Štěpánka, vecerova.stepanka@seznam.cz, 30. 5. 2009 12:31)

dobrý den, včera jsem se konečně dostala do divadla a zrovna na premiéru představení Sebevrah. nejprve jsem měla z tohoto představení rozporuplné pocity, ale dalo by se říci, že nakonec se mi toto představení líbilo...již jednou jsem vám psala, že se mi líbíte nejen jako herec a režisér, ale nyní k tomu musím přidat, že i krásně zpíváte :) přeji mnoho úspěchů v divadle a vlastně všude, a doufám, že vás po létě třeba opět uvidím alespon v nějakém představení :) krásný den:)

pro Petra

(Věrka, 8. 4. 2009 15:27)

Já budu do divadla chodit pořád ráda, je to totiž něco co mě nikdy neomrzí...mockrát děkuji že ste mi odepsal a přeji Vám mnoho úspěchů a co nejmíň ztracených iluzí..

Odpověď Věrce

(Petr Mikeska, 7. 4. 2009 18:35)

Dobrý večer... nebo ahoj?:-)
Děkuju za uznání, velice mě těší. Ano, musím přiznat, že i po dvanácti letech u profesionálního divadla mě tato profese stále baví. A pro případ nudy je tu zpestření na postu režiséra. I když samozřejmě mám mnohem méně iluzí než na počátku, ne vše mě tak snadno nadchne jako kdysi a moc dobře vím, že těch obtížných chvil je mnohem víc než těch omamných a neopakovatelných...Když ale máte štěstí na dobrý text, invenčního režiséra, talentované kolegy, podporu mecenášů a zájem diváků, pak můžete zažít něco opravdu vyjímečného, jako se mi to stalo například na Miláčkovi.
Mějte se hezky a ať ráda chodíte do divadla i nadále.
Petr Mikeska

poklona...

(Věrka, 5. 4. 2009 21:26)

dobrý večer...nebo ahoj? chtěla jsem Vám jenom napsat, že je moc dobře, že jste se dal k divadlu, opravdu jste skvělý herec a každá role jako kdyby Vám byla přímo na tělo ušitá..proto se chci zeptat jestli Vás hraní, divadlo opravdu tak baví, jak to vypadá?...mimochodem v Miláčkovi Vám to opravdu moc sluší:-)...předem díky za odpověď...Věrka...Liskova.V@email.cz

Poděkování Petře H.

(Petr Mikeska, 4. 4. 2009 11:36)

Milá Petro,
děkuju za přání brzkého uzdravení, už na to nedočkavě čekám:-).
Petr Mikeska

Odpověď Janě z první řady

(Petr Mikeska, 4. 4. 2009 11:33)

Dobrý den,
je možné se se mnou setkat v mé civilní roli celé léto v Řecku, kde působím jako průvodce a delegát pro české turisty. Mým hlavním působištěm je městečko Stavros, které je vzdálené asi 75 km od druhého největšího města Řecka, od Thessaloniki (kde jsem mimo jiné studoval novořečtinu na univerzitě). Budete-li mít zájem o další informace, rád je sdělím a budu se těšit, že budu v létě Vaším řeckým patronem:-)
Petr Mikeska

ještě něco...

(Petra H., 1. 4. 2009 19:20)

Já trdlo, zapomněla jsem, že jsem Vám chtěla ještě napsat, ať se brzo uzdravíte :) Tak to teda píšu teď: brzo se uzdravte! :D Petra

Gratuluji!

(Petra H., 1. 4. 2009 17:17)

Včera jsem byla na Miláčkovi a opravdu moc se mi to líbilo! Byl jste užasný :) Umíte parádně tančit! ;) Muselo to pro Vás být ale těžké; na stránkách Boleslavského deníku jsem se dočetla, že jste měl vysokou horečku. O to víc Vás obdivuji :) Nebylo to na vás vůbec znát! Ještě Vám chci pogratulovat k ocenění za nejoblíbenějšího herce loňské sezóny! Vlastně to ani nemohlo dopadnout jinak ;) Vy jste prostě jednička! Petra

Hloupá otázka...

(Jana z první řady.....fifinax@seznam.cz, 1. 4. 2009 16:30)

Petře,je možno Vás poznat i jinak,než jako Konstantina Trepleva,nebo miláčka?Je reálné,že se poštěstí poznat opravdového Petra Mikesku,jako člověka a ne jen jako herce,moderátora,či zpěváka?

Souhlas

(Hanička , 26. 3. 2009 17:41)

Souhlasím s Ivet...představení se mi sice moc líbilo a určitě se bude u matury hodit, ale vy jste tam opravdu zazářil a jste fakt sexy:-) skamelka@seznam.cz

představení

(Hanička Horváthová, 26. 3. 2009 17:39)

Ahoj, dneska jsme byli se školou na představení miláček. Moc se mi to líbilo. Doufám, že se k vám ještě někdy dostanu, protože letos maturuji na Střední zemědelce v brandýse nad labem, obor ochrana přírody a prostředí. PApap

Ples

(Irena, 20. 3. 2009 21:18)

Milý Petře, děkuji za rychlou a vyčerpávající odpověď. Je vidět, že máte co dělat. Snad Vás také brzy uvidíme v nějaké nové roli v městském divadle? A třeba zase za rok na dalším plese květina? Už se těším na vaše moderování a určitě zase připravíte nějaké zajímavé půlnoční překvapení. Vaše Irena.

RE: Ples

(Petr Mikeska, 19. 3. 2009 21:41)

Dobrý večer,
děkuju za zprávu, fotky by se měly na stránkách objevit co nejdříve. Další by měly v blízké době být na stránkách Stromu života www.stromzivota.org. Jinak z nejbližších akcí, které budu moderovat, je následující úterý 24.3. v 17.00 akce Boleslavský Amos v Kulturním domě v MB. Jde o vyhlášení nejoblíbenějších učitelů regionu. Krom moderování budu na akci též zpívat - tentokrát francouzské, polské, maďarské a české šansony a to s živým doprovodem.
Petr Mikeska

Ples

(Irena, 18. 3. 2009 22:15)

Milý Petře, byla jsem v pátek 13. března na plesu STromu života a musím Vás moc pochválit za výborné moderování celého večera a také za krásný půlnoční zážitek z řeckých písniček. Nechystáte ještě nějaký další ples, kde bychom Vás mohli vidět? A budete mít na Vašich stránkách také fotky z pátečního plesu? Děkuji a těším se na další akce.

vše nejlepší

(Anna, 23. 2. 2009 9:23)

dodatečně k včerejšímu svátku přeji mnoho úspěchů jak profesionálních, zvláště pak co nejlepší umístění v právě ukončené anketě, tak i v soukromém životě a naplnění tajných snů.

Odpověď Báře

(Petr Mikeska, 20. 2. 2009 0:24)

Dobrý večer,
spoluprace s Občanským sdružením Strom života vznikla čirou náhodou, když jsem byl loni na jaře osloven, zda bych nemoderoval akci "Z druhé ruky, ale od srdce" v parku u Výstaviště. Po této akci jsme se společně ještě podíleli na Dnech zdraví (jejichž součástí bylo též pořádání Řeckého večera)a posléze mi bylo nabídnuto, zdali bych se nechtěl stát patronem sdružení. To zahrnuje aktivni účast na akcích pořádaných Stromem života. Například příští měsíc, konkrétně 13. března budu moderovat ples sdružení, který se uskuteční v úchvatných prostorách zámku ve Vinařicích u MB. Z dalších akcí to pak bude představení mé pohádky "Malované písničky" k MDD. Co se týče plavání - máte pravdu, že nemohu slíbit žádnou pravidelnost, pouze se mohu snažit najít v sobě takové manažerské schopnosti svého volného času, aby k mé účasti docházelo co možná nejčastěji. Pravda je, že především pro děti z dětského domova je mužský element velmi nedostatkové zboží, takže snad mohu být i přes svou neodbornou účast drobným přínosem.
Petr Mikeska

Dotaz

(Bára, 19. 2. 2009 15:54)

Dobrý den, naprosto souhlasím se všemi pochvalami uvedenými níže. Snad nejvíc sexy se mi jeví Vaše srdce - zjevně na pravém místě, což dokazují fotky z plavání dětí z dětského domova, kterým se věnujete. Jak tato dobročinná spolupráce vůbec vznikla a jak často stíháte děti navštěvovat při Vašem vytížení? Díky za odpověď.

Odpověď Radce

(J. Novotny, 3. 2. 2009 20:56)

Milá Radko, Petr natočil CD s názvem Přiznávám - bližší informace na úvodní straně. V roli moderátora můžete Petra vidět již 13. března, kdy uvádí ples občanského sdružení Strom života 

 

PortrétPoslední fotografie

Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>